Hakkımızda

Negro Enerji kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Zayıf akım sistemleri konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Yangın algılama sistemleri, Seslendirme sistemleri, CCTV Kamera sistemi, Hemşire çağrı sistemleri, TV sistemi, Sıramatik sistemi ve Merkezi saat sistemi konularında faaliyet göstermektedir.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede zayıf akım sektöründe tanınmış ve bu gün dahi bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Tecrübeli kadrosuyla göze çarpan keşif gücü ve performans dengesi yüksek, standartlara yönetmeliklere uygun eğitim, keşif, projelendirme, satış, satış sonrası teknik hizmet veren Negro Enerji, sektöründe değerli bir hizmet firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
İş yaşamında başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle yola çıkan Negro Enerji, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermekten gurur duyacaktır.
Misyonumuz; Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, insanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak.
Vizyonumuz; Her kesime aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluş olmak.
Translate »